На Кіровоградщині вакантні 102 робочих місця для людей з інвалідністю

На Кіровоградщині вакантні 102 робочих місця для людей з інвалідністю. кіровоградщина, вакансія, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Протягом січня-листопада 2020 року послуги міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості отримували 1618 безробітних осіб з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням служби зайнятості області, становила 283 особи, що на 22,9% менше, ніж у січні-листопаді 2019 року. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску працевлаштовано 5 осіб з інвалідністю.

Станом на 1 грудня 2020 року кількість безробітних людей з інвалідністю становила 704 особи. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становить 102 одиниці, що на 42,7% менше ніж за аналогічний період минулого року.

Посади, на які можуть бути працевлаштовані люди з інвалідністю: артист оркестру (духового, естрадного, народних інструментів, симфонічного та ін.), бухгалтер, вагар, водій автотранспортних засобів, вчитель закладу загальної середньої освіти, двірник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, електромеханік з ліфтів, електромонтер з експлуатації розподільних мереж, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, завідувач трупи, інженер з охорони праці, інженер-проектувальник, касир-операціоніст, комірник, лаборант з аналізу формувальних та шихтових сумішей, лікар-невропатолог, лікар-терапевт, лікар-хірург, менеджер (управитель), менеджер (управитель) в роздрібній торгівлі непродовольчими товарами, менеджер (управитель) з персоналу, менеджер (управитель) із збуту, муляр, налагоджувальник зварювального й газоплазморізального устаткування, оператор котельні, охоронник, підсобний робітник, покоївка, практичний психолог, прибиральник виробничих приміщень, прибиральник службових приміщень, прибиральник територій, прийомоздавальник вантажу та багажу, продавець продовольчих товарів, продавець-консультант, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, робітник фермерського господарства, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар-ремонтник, слюсар-сантехнік, соціальний робітник, укладальник-пакувальник.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 71 особу, що на 48,2% менше, ніж у січні-листопаді 2019 року.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості у січні-листопаді 2020 року проходили 49 безробітних осіб, що на 46,2% менше, ніж у січні-листопаді 2019 року.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 1504 безробітних особи з інвалідністю, що на 14,8% більше, ніж у січні-листопаді 2019 року.

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*