Найголовніше – коли робота, яку ти виконуєш щодня, приносить задоволення

Найголовніше – коли робота, яку ти виконуєш щодня, приносить задоволення. онуфріївка, працевлаштування, трудова діяльність, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor. A group of people looking at a computer

Служба зайнятості, допомагаючи громадянам з інвалідністю у працевлаштуванні, доводить, що займатись трудовою діяльністю може за бажання кожен, незалежно від фізичних можливостей.

З метою вирішення питання зайнятості громадян з інвалідністю, служба зайнятості вирішує питання їхнього працевлаштування з роботодавцями не тільки в межах району, а й навіть за межами області.

Один з прикладів – працевлаштування безробітного Андрія Володимировича, який мав групу інвалідності, та тривалий час перебував на обліку в Онуфріївському районному центрі зайнятості у пошуку роботи.

Тож, тільки-но від ТОВ «Кремікс», що виробляє комбікорми та харчові добавки для тварин, до районного центру зайнятості надійшла вакансія охоронника, вона була запропонована Андрію Володимировичу, на що він відразу погодився на запропонований варіант працевлаштування.

На підприємстві чоловіка радо зустріли, запропонували достойні умови та оплату праці. Андрій Володимирович зрозумів, що знайшов себе, йому сподобалось все: робота, колектив, відношення у колективі. І навіть хвороба почала рідше нагадувати про себе.

Робота чоловікові подобається, а це, мабуть, найголовніше – коли робота, яку ти виконуєш щодня, приносить задоволення.

О.Майборода, начальник відділу надання соціальних послуг Онуфріївського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*