Понад 100 безробітних черкащан з інвалідністю пройшли професійне навчання

Понад 100 безробітних черкащан з інвалідністю пройшли професійне навчання. черкаси, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

З початку 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримували 2257 безробітних громадян з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням обласної служби зайнятості, становила 410 осіб. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 11 осіб з інвалідністю та 13 осіб отримали одноразову допомогу по безробіттю на відкриття власної справи.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 155 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у першому півріччі 2020 року проходило 102 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 2215 безробітних, з числа осіб з інвалідністю.

Станом на 1 липня 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 1376 осіб, з них 1291 особа отримувала допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, а які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 66 одиниць.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*