Правова допомога – особам з інвалідністю

Правова допомога – особам з інвалідністю. кам’янка-бузька, правова допомога, профконсультаційний захід, служба зайнятості, інвалідність, indoor, ceiling, wall, furniture, chair, person, office building, whiteboard, desk, clothing. A group of people in a room

Правова допомога – особам з інвалідністю. кам’янка-бузька, правова допомога, профконсультаційний захід, служба зайнятості, інвалідністьУ Кам’янка-Бузькому РЦЗ відбувся профконсультаційний захід для безробітних, котрі через проблеми зі здоров’ям потребують додаткового соціального захисту у сфері зайнятості.

Осіб з обмеженою працездатністю ознайомили з основними тенденціями та станом локального ринку праці, перспективами працевлаштування, послугами, які надає служба зайнятості пошуковцям роботи, а також додатковими преференціями, що передбачені в чинному законодавстві для краян з інвалідністю.

Захід відбувся за участю заступника керівника відділу «Кам’янка-Бузьке бюро правової допомоги» Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги В. Назаркевича. Він розповів присутнім про напрями отримання безоплатної первинної правової допомоги, яка включає: правову інформацію, юридичні консультації, формування заяв, скарг та інших документів правового характеру, представництво інтересів і доступ до вторинної правової допомоги на безоплатній основі.

Як було наголошено, відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» представники соціально уразливих груп населення, у тому числі неповнолітні, пенсіонери, інваліди, учасники АТО, під час порушення судових справ мають право претендувати на безкоштовні адвокатські послуги.

Мар’яна Малиновська, провідний фахівець із зайнятості відділу надання соціальних послуг Кам’янка-Бузького районного центру зайнятості

Львівський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*