Робота для людей з інвалідністю: експерти назвали реальне число працевлаштованих в Україні

Робота для людей з інвалідністю: експерти назвали реальне число працевлаштованих в Україні. володимир петровський, круглий стіл, працевлаштування, статистика, інвалідність

Найчастіше інвалідам платять 50% від зарплати або тільки нараховують стаж, інформує “Сегодня”

Робота для людей з інвалідністю: експерти назвали реальне число працевлаштованих в Україні. володимир петровський, круглий стіл, працевлаштування, статистика, інвалідність/ Фото: Віталій Лазебник, “Сегодня”

В Україні, де, за офіційними даними, налічується три мільйони людей з інвалідністю, ситуація з їх працевлаштуванням вельми сумна.

Про це голова громадської організації “Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів” Володимир Петровський розповів в інтерв’ю сайту “Сьогодні”.

“В різний час називали різні цифри, в середньому – до 10% працевлаштованих людей з інвалідністю. Людей, працевлаштованих не фіктивно – одиниці, навіть назвати 1% буде складно”, – сказав Петровський.

Учасники організованого організацією круглого столу стверджують, що це становить приблизно 200-300 тисяч з трьох мільйонів людей з інвалідністю (це офіційна статистика, реальна ж цифра, на думку учасників обговорення, набагато більше). До того ж, їм платять 50% від зарплати або ж не платять взагалі нічого, а тільки нараховують стаж.

Анастасія Іщенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*