Роботодавці Кіровоградщини відвідали інформаційні семінари щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

Роботодавці Кіровоградщини відвідали інформаційні семінари щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. кіровоградщина, працевлаштування, роботодавець, семінар, інвалідність

Роботодавці Кіровоградщини відвідали інформаційні семінари щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. кіровоградщина, працевлаштування, роботодавець, семінар, інвалідність

30 листопада Голованівською та Онуфріївською районними філіями обласного центру зайнятості відбулися інформаційні семінари для роботодавців з питання працевлаштування осіб з інвалідністю.

Про вимоги чинного законодавства щодо сприяння зайнятості особам з інвалідністю йшла мова під час семінару у Голованівській районній філії обласного центру зайнятості. «Виконанням нормативу робочих місць вважається працевлаштування роботодавцем осіб з інвалідністю, для яких це місце роботи є основним. Тобто формальне подання інформації про вакансії для осіб з інвалідністю не запобігає уникненню штрафних санкцій», – повідомив фахівець з питань зайнятості Віктор Хмільовий.

Про створення спеціальних робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю з урахуванням рекомендацій МСЕК, а також надання дотації роботодавцям на їх створення за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів, йшла мова під час інформаційного заходу в Онуфріївській районній філії обласного центру зайнятості.

Також було надано інформацію про можливості приведення професійно-кваліфікаційних характеристик осіб з інвалідністю відповідно до поточних та перспективних потреб роботодавців шляхом професійної підготовки під конкретне замовлення роботодавця, у тому числі через стажування.

Під час заходів також обговорювалися нагальні питання, що потребують спільного вирішення, у т.ч. підвищення якості робочих місць для осіб з інвалідністю та створення для них гідних умов і оплати праці, подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці громадян цієї категорії.

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*