Служба зайнятості завжди готова допомогти

Служба зайнятості завжди готова допомогти. інвалідністю, indoor, wall, person, table, clothing, computer, furniture, group, man, desk. A group of people sitting at a table

_1_17_1_59238752_1Невід’ємним правом інвалідів, незважаючи на їх обмежену працездатність, є право на зайнятість. Сьогодні громадяни з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту, в основі якого лежить їх інтеграція у суспільство через працевлаштування. Тому допомогти людям з інвалідністю відновити працездатність, отримати бажану, гідну роботу, відчути себе повноправними членами суспільства – пріоритетним завданням державної служби зайнятості.

З цією метою фахівцями Знам’янського міськрайонного центру зайнятості в рамках Місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю був проведений профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами. Основна мета – допомогти людям з інвалідністю реалізуватись у професійній сфері шляхом побудови власної стратегії пошуку роботи.

Під час заходу учасники семінару оцінювали власні можливості, обговорювали професійні цілі, визначали шляхи їх реалізації, вчилися будувати власну стратегію пошуку роботи. З цікавістю присутні виконували інтерактивні вправи «Моя ціль та як її досягти», «Прийняття себе» та ін.

_1_17_1_59238753_2З метою підвищення самооцінки учасникам семінару була запропонована вправа «Комплімент», у ході якої присутні на широкий загал говорили про свої позитивні якості. І приємно відмітити, у цих людей є ще неабиякий потенціал. Проте залишається чимало проблем, які доводиться щоденно долати людям з інвалідністю, це – упереджене ставлення роботодавців до цієї категорії населення, реальні проблеми зі здоров’ям. Про ці та інші важливі проблеми, шляхи їх вирішення говорили на заході.

Підсумком проведення семінару став вислів Джона Годдарда: «Коли ви дійсно знаєте, чого хочете від життя, самі обставини складаються так, щоб ви змогли це здійснити».

Учасники семінару зробили висновок, що вони не залишаються сам на сам зі своїми проблемами, в центрі зайнятості завжди готові їм допомогти, розрадити, морально підтримати та повернути до трудової діяльності.

Н. Бондаренко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*