Стійкий дух та непереборне бажання бути корисним – у цьому впевнений колишній безробітний

Стійкий дух та непереборне бажання бути корисним – у цьому впевнений колишній безробітний. безробітний, вакансія, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Стійкий дух та непереборне бажання бути корисним – у цьому впевнений колишній безробітний. безробітний, вакансія, роботодавець, центр зайнятості, інвалідністьСьогодні як ніколи кожен із нас замислюється як про власну реалізацію у професійному житті, так про і внесок, який приведе до Перемоги. Хтось йде захищати країну, а хтось має залишатися і робити те, що в силах.

Один із тих, хто вирішив не лише бути корисним сьогодні, а й довести самому собі, що здатен досягти всього, чого бажає, – житель Знам’янки Артем Рябушев.

Молодий чоловік тільки закінчив Знам’янський професійний ліцей та мав велике бажання знайти роботу з урахуванням освіти та певних вад здоров’я. Тому вирішив не лише розпочати самостійні пошуки, а й звернутися по допомогу до фахівців міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Серед наявних вакансій, поданих роботодавцями, фахівці порекомендували безробітному пройти співбесіду з керуючим ТОВ «АТБ – Маркет» на посаду укладальника-пакувальника. Оскільки умови та графік роботи йому підходили, знам’янчанин із задоволенням зустрівся із роботодавцем.

Під час співбесіди з потенційним керівником переконався у тому, що ця робота дійсно його, головне повністю відповідала рекомендаціям індивідуальної програми реабілітації осіб з інвалідністю.

Менш ніж за місяць з моменту звернення Артем Рябушев не лише пройшов стажування, а й працевлаштувався.

«Якщо прагнути знайти роботу, цілеспрямовано йти до своєї мети та поряд мати тих, хто допомагає у цьому, врешті-решт отримуєш позитивний результат», – із посмішкою каже колишній безробітний.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*