У Долинській люди з інвалідністю підвищували самооцінку та планували професійну кар’єру

У Долинській люди з інвалідністю підвищували самооцінку та планували професійну кар’єру. день відкритих дверей, долинська, семінар, центр зайнятості, інвалідність, indoor, person, computer, furniture, floor, library, people, desk, group, clothing. A group of people sitting in a room

У Долинській люди з інвалідністю підвищували самооцінку та планували професійну кар’єру. день відкритих дверей, долинська, семінар, центр зайнятості, інвалідність

У Долинській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей для людей з інвалідністю, під час якого проведено різноманітні заходи.

Так, наприклад, під час профконсультаційного семінару «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем» розглядались питання пошуку місця праці з урахуванням власних умінь, стану здоров’я, професійно-кваліфікаційних якостей та життєвого досвіду; шляхи та можливості підвищення конкурентоспроможності на ринку праці; як підготуватись до співбесіди з роботодавцем, як вести себе під час зустрічі з роботодавцем, також учасники семінару відпрацьовували методи самопрезентації. Загалом у заході узяли участь 15 осіб.

За допомогою дидактичних вправ «Колесо можливостей» учасники оцінювали стан власних можливостей в сфері професійної самореалізації. За допомогою вправи «Прийняття себе», формували толерантне ставлення до своєї інвалідності, а під час вправи «Комплімент» – підвищували самооцінку.

Упродовж заходу учасники вчилися пізнавати себе, робити важливі кроки щодо змін у професійній кар’єрі, мали можливість усвідомити необхідність максимального використання прихованих ресурсів; жваво дискутували, ділилися власним досвідом, розповідали про планування майбутнього та ін.

У ході заходу учасники отримали інформацію про наявність вільних робочих місць та вакантних посад на підприємствах міста та району. По закінченню заходу три особи були направлені для проходження співбесіди з роботодавцями безпосередньо на підприємства для ознайомлення з умовами праці та можливим подальшим працевлаштуванням.

Також в рамках заходу присутніх ознайомлено зі станом місцевого ринку праці, перспективами зайнятості осіб з інвалідністю; з додатковими гарантіями у працевлаштуванні та соціальними послугами, які надає служба зайнятості даній категорії населення.

Крім того, учасники були поінформовані про заходи, які будуть проводитися у центрі зайнятості для людей з інвалідністю, зокрема, інформаційні семінари, зустрічі з роботодавцями, семінари-тренінги, ярмарки вакансій тощо.

У Долинській люди з інвалідністю підвищували самооцінку та планували професійну кар’єру. день відкритих дверей, долинська, семінар, центр зайнятості, інвалідність

С. Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості Долинського районного центру зайнятості

Кіровоградський регіональний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*