Вона відчуває свою причетність до дитячого щастя та радості

Звернувшись до Петропавлівського районного центру зайнятості за пошуком нової роботи, що підходила б за станом здоров’я оскільки Ольга має групу інвалідності, жінка впевнилась у своїй придатності до ведення підприємницької діяльності. Жінка відкрила власну справу з роздрібної торгівлі та через мережу Інтернет пропонує розвиваючі дитячі іграшки

До служби зайнятості звертаються громадяни, які опинилися в складних життєвих умовах через втрату роботу, а отже, втратили можливість забезпечити сім’ю необхідним, перспективу в житті, розгублені та безпорадні. Однак набагато важче працевлаштуватися людям з інвалідністю через наявність певних обмежень у виборі професії та виду діяльності. Головне завдання служби зайнятості – допомогти громадянам зорієнтуватись в складних умовах, ознайомити з ринком праці, задіяти власні таланти та можливості в нових життєвих умовах.

У квітні 2017 року до Петропавлівського районного центру зайнятості звернулась Ольга Миколаївна, яка має інвалідність. Маючи за плечима достатній досвід роботи державного службовця, за станом здоров’я не змогла виконувати професійні обов’язки. За пошуком нової роботи, що підходила за станом здоров’я, звернулась до служби зайнятості. Довго не могла зважитись на ведення власної справи, але все ж таки за допомогою фахівців упевнилась у власній придатності до ведення підприємницької діяльності. Остаточно визначившись з напрямом діяльності, що не суперечить Індивідуальній програмі реабілітації, жінка отримала допомогу по безробіттю та відкрила власну справу з роздрібної торгівлі, що здійснюється через мережу Інтернет. Зараз приватна підприємниця активно працює в мережі, пропонуючи розвиваючі дитячі іграшки.

Наразі ця активна, розумна та непосидюча жінка знову керує своїм життям, відчуваючи кожен день свою причетність до дитячого щастя та радості. Вона яскравий приклад того, що обмежені можливості не є перепоною в бажанні бути потрібним та приносити користь суспільству.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*