У Бердичеві відкрили Центр соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних»

1 07 6 a83be528686e 2. реабілітації

  1 07 6 a83be528686e 1У місті Бердичеві проводиться планомірна робота по тому, щоб зробити місто доступним та доброзичливим до людей з обмеженими фізичними можливостями. Надзвичайно важливим кроком у цій справі стало відкриття Центру соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних», яке відбулося 5 травня – у День боротьби за права людей з інвалідністю. Ця подія без перебільшення стала надзвичайною не лише для міста Бердичева, але й для усієї Житомирської області, адже подібних центрів на Житомирщині не так вже й багато, хоча потреба в них є.

Відкриття нового сучасного Центру соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних» відбулося завдяки тісній співпраці міської влади в особі міського голови Василя Мазура з громадською організацією інвалідів на візках «Стимул» та навчально-реабілітаційного центру для неповносправних дітей «Насіння Надії». Великий внесок у створення Центру соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних», де відтепер кожна людина з обмеженими можливостями може почуватися вільно, зробила і наш народний депутат Анжеліка Лабунська.

Новостворений Центр має три відділення: для психологічної, соціальної та фізичної реабілітації, і відвідувати його можуть як дорослі, так і діти. Окрема зала з фізичної реабілітації має шведську стінку, тренажери, бокси для одягу. Може використовуватися для занять з ЛФК, аеробіки, ритміки, фітнесу та хореографії. Окрім того, Центр соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних» має масажну кімнату, конференц-зал, кімнату розвитку дитини та інформаційно-консультативний центр для батьків, де проводяться заняття з логопедом та спеціальним педагогом. Усі приміщення є багатофункціональними та можуть використовуватися для різних цілей та занять.

Під час урочистої церемонії відкриття Центру соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних» вітальні слова казали Бердичівський міський голова Василь Мазур, помічник народного депутата України Анжеліки Лабунської Володимир Пономарчук, голова Житомирської обласної громадської організації «Жінка, Молодь, Сім’я» Неля Ковалюк та голова Бердичівської міської громадської організації інвалідів-візочників «Стимул» Юрій Яремчук. Саме завдяки Юрію Яремчуку, його активності і наполегливості стало можливим відкрити у місті Бердичеві Центр соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних». Василь Мазур особисто вручив почесні грамоти для тих, хто долучися до роботи по створенню у Бердичеві Центру соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних». Відмітивши, що добрі справи ніколи не забуваються.

Після перерізання стрічки присутні змогли пройти у приміщення Центру, де для них провели екскурсію, маючи на меті ознайомити з його діяльністю. На закінчення гостей чекав святковий концерт, який для них влаштували маленькі вихованці навчально-реабілітаційного центру «Насіння Надії» та учасники Зразкової аматорської циркової студії «Жанр» під керівництвом Петра Герасименка. Для усіх маленьких артистів спеціальні подарункові набори підготувала народний депутат України Анжеліка Лабунська.

Денис Заремський

БЕРДИЧІВ ДІЛОВИЙ +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*