Анатолій Олійник наголосив на важливості інтеграції дітей, які мають обмежені можливості, у суспільство

Анатолій Олійник наголосив на важливості інтеграції дітей, які мають обмежені можливості, у суспільство. анатолій олійник, вапнярка, суспільство, інвалідність, інтеграція, person, clothing, smile, group, posing, human face, wall, boy, floor, indoor. A group of people posing for a photo

Анатолій Олійник наголосив на важливості інтеграції дітей, які мають обмежені можливості, у суспільство. анатолій олійник, вапнярка, суспільство, інвалідність, інтеграція

19.12.2018 — У смт Вапнярці Томашпільського району голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник відвідав філію комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Там на Анатолія Дмитровича чекали 26 вихованців закладу. Тут отримують послуги діти і молодь з навколишніх населених пунктів та ближніх районів області, прилеглих до Вапнярки.

– Сьогодні Томашпільський район має два повноцінних заклади з реабілітації для дітей та молоді віком від 7 до 35 років, які мають інвалідність, – у Гнаткові та Вапнярці, – повідомив Анатолій Олійник. – 50 дітей знайшли собі другі домівки, знайшли можливість спілкуватися з однолітками, інтегруватися у суспільство. Ми єдині в Україні започаткували такі центри в сільській місцевості. В мене традиція з 2006 року напередодні новорічних свят відвідувати цих два центри з подарунками.

Анатолій Олійник підкреслив важливість інтеграції дітей, які мають обмежені можливості, у навчання, у життя, у цивілізований світ. Каже, завжди підтримує пропозицію, що для потреб таких дітей потрібно розробляти державну програму.

Приїхав привітати вихованців Вапнярського Центру і депутат обласної Ради Віталій Август. Побажав дітям та працівникам закладу бути почутими суспільством. Разом з головою обласної Ради Анатолієм Олійником передали солодкі подарунки.

– Наші діти і молодь завжди з радістю чекають на гостей. Сьогодні ми підготували для вас також подарунки, виготовлені власними руками, ­– сказала соціальний педагог закладу Вікторія Мазур.

– Позитивні емоції гарно впливають на наших дітей, – подякувала мама вихованця Ігоря. – Як вони на вас чекають, завжди готують подарунки, в які вкладають чи не всі свої сили. Нам, батькам таких дітей, значно легше, коли вони перебувають в закладі півдня. Так у нас з’явилася можливість влаштуватись на роботу, зайнятись домашнім господарством.

Очільник депутатського корпусу Вінниччини висловив щиру вдячність працівникам за їхню щоденну копітку працю. Порадив батькам та педагогам писати грантові проекти й подавати також проекти на щорічний Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, які спільно з обласним, районним та сільським бюджетом змогли б допомогти розвивати надалі Центр.

Вінницька обласна Рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*