Баскетбольний матч на візках: як українська збірна «Нескорених» підкорює новий вид спорту (ВІДЕО)

Баскетбольний матч на візках: як українська збірна «Нескорених» підкорює новий вид спорту (ВІДЕО). ігри нескорених, баскетбол на візках, ветеран, змагання, тренування

Баскетбольний матч на візках: як українська збірна «Нескорених» підкорює новий вид спорту. ігри нескорених, баскетбол на візках, ветеран, змагання, тренуванняБаскетбол на візках | 5 канал

Баскетбольний матч на візках – українська збірна” Ігор Нескорених” провела відкрите тренування. Збірна вперше цього року в Гаазі братиме участь і в командних видах спорту, зокрема і в баскетболі на візках. Як Нескорені готуюся, бачила кореспондентка “5-го” Євгенія Китаїва.

Участь у змаганнях з цього виду спорту стала можливою завдяки тому, що США надали 10 спеціальних візків. Також американські ветерани зараз тренуються з українцями, вони показали майстерклас ветеранам російсько-української війни.

Організатори наголошують, що для України важливо брати участь ще й у командному змаганні.

“Цього року прописали на законодавчому рівні “Ігри Нескорених”, як ветеранський реабілітаційний захід, відповідно ми отримали бюджетне фінансування. Нам важливо перейняти досвід з США, де відпрацьована система реабілітації”, – наголосила міністр у справах ветеранів і тимчасово окупованих територій Оксана Коляда.

Як повідомляв 5.UA, “Ігри Нескорених” стартують у травні 2020-го в Гаазі. Українські ветерани уже наповну готуються до змагань. Підняти штангу з максимальною вагою планує нацгвардієць у запасі Сергій Наумов. Він один з 20 українців, які захищатимуть честь країни на “Іграх Нескорених”. У Міжнародних змаганнях беруть участь ветерани та військовослужбовці, поранені під час бойових дій.

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*