“Коли виходиш — це як йти в бій” — спортсмени з Рівненщини розповіли про виступи на Іграх нескорених (ВІДЕО)

“Коли виходиш — це як йти в бій” — спортсмени з Рівненщини розповіли про виступи на Іграх нескорених (ВІДЕО). ігри нескорених, дмитро полов'ян, олександр будько, ветеран, військовослужбовець

“Коли виходиш — це як йти в бій” — спортсмени з Рівненщини розповіли про виступи на Іграх нескорених. ігри нескорених, дмитро полов'ян, олександр будько, ветеран, військовослужбовецьДмитро Полов’ян (зліва) та Олександр Будько. Колаж: Суспільне Рівне

Змагання з плавання стали найвдалішими для рівненських учасників “Ігор нескорених 2023”. Олександр Будько здобув срібну та бронзову медалі, а Дмитро Полов’ян — дві бронзи, інформує Суспільне.

Після повернення з Німеччини ветерани 19 вересня поділилися враженнями від турніру, на якому змагаються військовослужбовці і ветерани, які отримали травми чи поранення під час служби.

27-річний Олександр Будько під час звільнення Харківщини втратив обидві ноги. На Іграх нескорених, окрім плавання, взяв участь у змаганнях з паверліфтингу:

“На голову перевершив свій результат, але місця ніякого не зайняв, п’яте. З плаванням навпаки вийшло — третє місце в індивідуальному, вільним стилем 50 м, і друге місце ми зайняли в естафеті. Але результат я показав поганий, бо на тренуваннях плавав значно швидше”.

“Коли виходиш — це як йти в бій” — спортсмени з Рівненщини розповіли про виступи на Іграх нескорених. ігри нескорених, дмитро полов'ян, олександр будько, ветеран, військовослужбовецьОлександр Будько. Фото: Суспільне Рівне

27-річний квасилівчанин Дмитро Полов’ян пережив російський полон, зараз проходить реабілітацію після важких травм. На Іграх нескорених виступав у двох дисциплінах: плавання на спині та брасом. Каже, здобуття двох медалей було неочікуваним:

“Я старався виступати на максимумі, коли виходиш — це як йти в бій. У мене були сумніви, що я погано виступлю, але потім нагадав собі — ти в бою не відступав, отже і тут не повинен, і просто пішов, і проплив. Також допомогла, як і завжди, присяга десантника: я ніколи не прийму поразки, я ніколи не спасую перед труднощами”.

“Коли виходиш — це як йти в бій” — спортсмени з Рівненщини розповіли про виступи на Іграх нескорених. ігри нескорених, дмитро полов'ян, олександр будько, ветеран, військовослужбовецьДмитро Полов’ян. Фото: Суспільне Рівне

Тетяна Климчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*