Ковельський центр соціальної реабілітації дбає про неповносправних діток

Ковельський центр соціальної реабілітації дбає про неповносправних діток. дцп, ковель, нервове захворювання, особливими потребами, центр соціальної реабілітації, toddler, child, baby, food, person

Ковельський центр соціальної реабілітації дбає про неповносправних діток. дцп, ковель, нервове захворювання, особливими потребами, центр соціальної реабілітаціїПонад 5 років у Ковелі функціонує міський центр соціальної реабілітації для неповносправних дітей. Послугами даного закладу користуються як жителі Ковеля, так і родини з населених пунктів Ковельського району.

Кімнатний зоопарк не просто доповнює інтер’єр центру, а й позитивно впливає на психіку дітей, – каже директор центру соціальної реабілітації для неповносправних дітей Марія Кисляк.

– Дітки, спілкуючись з тваринами, навчаються їх доглядати. Вони стають більш спокійними, розсудливими, – розповідає директор центру. – Зоотерапія зараз – дуже популярний вид реабілітації в світі. Вона використовується для лікування різних хвороб, таких як ДЦП та нервових захворювань.

У мобільному кабінеті центру проводять заняття з соціально-побутової адаптації. Дітей вчать бути самостійними, навичкам особистої гігієни.

– Завдяки благодійникам з-за кордону, в центрі з’явився потрібний для занять фізкультурою інвентар, – розповіла асистент вчителя-реабілітолога Іванна Рубаха. – Центр спрямований на реабілітацію та соціалізацію їх у навколишньому середовищі. В центрі ми займаємося не тільки реабілітацією, а ще й навчанням. Ми займаємося за методикою Монтессорі. У нас є піскотерапія, казкотерапія, ігрова терапія. Працюємо з різними категоріями дітей — від 2-х до 18-ти років.

У центрі також функціонують кабінет фізичної реабілітації, ігровий зал та сенсорна кімната. Про дозвілля вихованців центру реабілітації розповідає виставка творчих робіт. Діти із задоволенням малюють, виготовляють вироби з пластиліну. Пробують себе в театральних постановках.

Загалом центр соціальної реабілітації сьогодні відвідують близько 30 ти дітей з Ковеля та району.

Окрім міської влади, суттєву підтримку соціальному закладу надають спонсори та благодійні організації. Загалом же у Ковелі проживає понад 3 сотні дітей з особливими потребами.

Національна телекомпанія України * Волинська регіональна дирекція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*