На Рівненщині важко травмованих бійців лікують за допомогою арт-терапії (ВІДЕО)

На Рівненщині важко травмованих бійців лікують за допомогою арт-терапії (ВІДЕО). клевань, арт-терапія, ветеран ато, волонтер, травма

На Рівненщині важко травмованих бійців лікують за допомогою арт-терапії. В реабілітаційному центрі в Клевані щотижня чоловіки пишуть картини, хоча для більшості з них навіть пензлик в руках тримати важко – такі заняття організували волонтери і допомагають хлопцям опановувати мистецтво. Все задля їхнього одужання – фізичного та емоційного.

На заняттях з арт-терапії жодних правил. Чоловіки самі обирають сюжет і кольори. Повернувшись з війни, ветерани АТО немов справжні митці зображують на картинах свій внутрішній світ.

Кожен мазок дається чоловікам нелегко через отримані на сході важкі травми, але вони не здаються.

Такі творчі заняття у Рівненському обласному госпіталі проводять щотижня. Проект започаткували волонтери. Вони й привозять усі потрібні матеріали і допомагають чоловікам створювати малюнки. До арт-терапії долучаються і рідні, які доглядають тут за бійцями.

Медики визнають: це один із найдієвіших методів саме психологічної реабілітації після важких нейротравм та інсультів.

За понад рік бійці створили сотні картин. Деякі з робіт продають на аукціонах, навіть за кордоном. Стіни госпіталю також прикрашають роботи воїнів. Нині тут лікуються до сотні пацієнтів.

ФАКТИ. ICTV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*