Олена Яновська: Пріоритетом в участі українських Захисників і Захисниць в Invictus Games є не спортивні результати, а реабілітаційна складова (ВІДЕО)

Олена Яновська: Пріоритетом в участі українських Захисників і Захисниць в Invictus Games є не спортивні результати, а реабілітаційна складова (ВІДЕО). invictus games, ігри нескорених, олена яновська, головний тренер, змагання

Олена Яновська: Пріоритетом в участі українських Захисників і Захисниць в Invictus Games є не спортивні результати, а реабілітаційна складова. invictus games, ігри нескорених, олена яновська, головний тренер, змагання

Про це наголосила головний тренер національної збірної команди на Invictus Games-2023 Олена Яновська під час прямого включення до інформаційного марафону на “Суспільному”.

Вона нагадала, що 29-30 квітня у Львові відбулися Всеукраїнські змагання “Ігри Нескорених”, що стали відбором до національної збірної на міжнародні змагання Invictus Games у Дюссельдорфі. Захід став наймасштабнішим за всі роки: 223 Захисників і Захисниць України – ветеранів війни та військових, які зазнали травм внаслідок бойових дій, змагалися у 9 видах адаптивного спорту.

“Цьогоріч у нас стало набагато більше новачків. Більшість учасників вперше брали участь в “Іграх Нескорених” та ніколи не займалися спортом. Надалі суддівська команда визначить переможців. 40% відсотків важливого у відборі – це реабілітаційна складова особи. 25% – мотивація учасника, наскільки він хоче розвиватися в обраному виді спорту, ще 25% – етика поведінки на спортивній локації. І лише 10% – це спортивна складова. Тобто за правилами Ігор, спортивні результати не є пріоритетом для участі українських Воїнів в Invictus Games”, – розповіла Олена Яновська.

За її словами, усі учасники національного відбору у Львові були неймовірно вмотивовані брати участь змаганнях, незважаючи на різні ступені отриманих на війни поранень, та підтримували своїх побратимів. “Ми активно розвиваємось і розширюємо нашу ветеранську спільноту Invictus Games”, – наголосила головний тренер.

Повне відео дивіться нижче.

Міністерство у справах ветеранів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*