Реабілітація дітей з інвалідністю

Реабілітація дітей з інвалідністю. іпр, захворювання, суспільство, інвалідність, інтеграція, wheel, person, abstract, silhouette, cart, drawn. A person riding a horse

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради повідомляє, що з метою реалізації в області державної політики у сфері соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, сприяння їх широкій інтеграції в суспільство, створено «Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко» рішенням Вараської міської ради від 14.12.2018 року № 1307.

До Центру зараховуються діти (від народження до 18 років) з інвалідністю та діти, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, особи з інвалідністю після 18 років з фізичними та/або розумовими вадами розвитку м. Вараш та діти з інвалідністю Рівненської області, України відповідно до укладених договорів про міжбюджетні трансферти.

Щоб отримати реабілітаційні послуги у Центрі батькам (опікунам) необхідно звернутися в управління праці за місцем проживання з відповідною заявою і наступним пакетом документів:

 1. Індивідуальна програма реабілітації дитини-інваліда/інваліда / Довідка-рішення ЛКК мед.закладу (для дітей групи ризику)
 2. Копія мед.висновку про встановл. інвалідн/ Епікріз обл. дит.лікарні або заключення обл. дит поліклініки (для дітей групи ризику)
 3. Копія свідоцтва про народження дитини
 4. Медична карта дитини (форма 026/0)
 5. Копія паспорта мами (1,2,11 ст.)
 6. Копія ідентифікаційного коду мами
 7. Довідка з місця проживання
 8. Копія витягу ПМПК дитини з інвалідністю (якщо є)

При зарахуванні до Центру

 1. Аналіз калу на я/г
 2. Довідка про щеплення (окрім особи з інвалідністю)
 3. Довідка про стан здоров’я
 4. Довідка про епідоточення

Тривалість курсу реабілітації отримувачів послуг визначається Реабілітаційною комісією Центру і складає термін, необхідний для виконання Індивідуального плану реабілітації (від 1-го до 12 місяців). Послуги надаються курсами та безперервно в залежності від захворювання дитини та бажання батьків.

Основними формами реабілітаційного обслуговування є: амбулаторна, стаціонарна, денна форми, консультування, соціальний патронаж (послуги на дому).

Діти, які відвідують освітні навчальні заклади та потребують реабілітаційних послуг відповідно до їх ІПР, можуть отримати такі послуги за окремим графіком у зручний для них час.

До Центру не зараховуються діти, стан яких унеможливлює проведення реабілітаційних заходів з такими протипоказами: гострі інфекційні захворювання до закінчення строку ізоляції; усі хвороби в гострій стадії та заразній формі; часті судомні напади та їх еквіваленти; захворювання, що супроводжуються тяжкими порушеннями поведінки, небезпечними для дитини та її оточення. Перебування таких дітей можливе за умови супроводу дитини одного з батьків або їх законних представників.

Місце знаходження Центру: 34400, Рівненська обл., м. Вараш, вул. Меслибницька, 9

Контактний телефон: (03636) 2-14-80.

За отриманням консультації звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради за адресою: м.Дубно, вул..Кирила і Мефодія,16,
І-поверх, каб.№ 2, тел.4-19-51

Дубенська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*