«Такі історії надихають». Дмитро Кулеба розповів, як українським військовим встановили біонічні протези у Мексиці

«Такі історії надихають». Дмитро Кулеба розповів, як українським військовим встановили біонічні протези у Мексиці. мексика, біонічний протез, військовий, поранення, протезування

«Такі історії надихають». Дмитро Кулеба розповів, як українським військовим встановили біонічні протези у Мексиці. мексика, біонічний протез, військовий, поранення, протезуванняУ Мексиці українським військовим встановили біонічні протези (Фото:@dmytro_kuleba/Instagram)

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на своїх сторінках в соцмережах розповів про успішне протезування двох українських військових, які отримали важкі поранення, захищаючи Україну, пише НВ.

Дмитро Кулеба поділився у своєму Instagram фотографіями двох українських військових Олега і Данила, які пройшли реабілітацію та протезування у Мехіко, столиці Мексики. Він розповів, що українські дипломати допомогли українським воїнам встановити найсучасніші біонічні протези.

Кулеба також повідомив, що завдяки злагодженій роботі дипломатів, до Мексики найближчим часом вирушать наступні поранені з ампутаціями ніг і пораненнями очей.

«Посольство в Мексиці організувало цей проєкт спільно з мексиканськими медичними закладами та українською громадою. Він дістав назву Аксолотль — за назвою мексиканської земноводної тварини, яка здатна регенерувати кінцівки. Дипломати збирали кошти, шукали і переконували партнерів», — повідомив він.

«Такі історії надихають і дають віру в Перемогу. Дипломатія стоїть на захисті України та українців, всюди в світі, на всіх континентах. Разом — переможемо», — наголосив Кулеба.

Юлія Найденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*