«Тренуюся, аби повернутися до нормального життя». Історія захисника, який проходить лікування в реабілітаційному центрі Дніпра (ФОТО)

«Тренуюся, аби повернутися до нормального життя». Історія захисника, який проходить лікування в реабілітаційному центрі Дніпра (ФОТО). дніпро, військовий, лікування, протез, хаб

«Тренуюся, аби повернутися до нормального життя». Історія захисника, який проходить лікування в реабілітаційному центрі Дніпра. дніпро, військовий, лікування, протез, хаб

У Дніпрі працює найпотужніший хаб допомоги та реабілітації військових. Мультидисциплінарна команда, яка складається з лікарів фізичної реабілітації, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, логопедів, психологів щодня роблять неможливе та ставлять на ноги наших оборонців після важких поранень.

Артем втратив ногу після поранення в червні на сході України. Тиждень проходить реабілітацію тут – вчиться ходити на тренувальному протезі.

«Поранення отримав під час контрнаступу на сході. Ми укріпилися на позиціях москалів, почався обстріл. Як наслідок, я отримав важке поранення. Була ампутація кінцівки. Зараз проходжу реабілітацію тут, роблю комплекс вправ як з протезом, так і без нього. Настрій бойовий, спілкуюся з побратимами. Я радий, що вони мене постійно підтримують – як командири, так і звичайні бійці. Ми постійно на зв’язку. У мене гарний фізіотерапевт, бачу прогрес навіть за такий короткий термін», – поділився Артем.

Фізіотерапевт Михайло теж зазначає швидкий прогрес реабілітації. Каже, що його пацієнту дуже допомагає вмотивованість та гарна фізична підготовка.

«Пацієнт потрапив до нас на тому тижні. Він має ампутацію на рівні стегна. Наше завдання навчити Артема користуватися протезом та підняти рівень фізичної витривалості. З його прибуття до закладу ми мали лише 8 занять, але Артем показує гарну динаміку. Він дуже старається, він вмотивований. На мою думку, через тиждень він значно краще володітиме протезом», – прокоментував фізичний терапевт Михайло.

Телеканал «ДніпроTV»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*