У Брошнів-Осадській ОТГ діє унікальний центр реабілітації для дітей з інвалідністю (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Брошнів-Осадській ОТГ діє унікальний центр реабілітації для дітей з інвалідністю (ФОТОРЕПОРТАЖ). брошнів-осадська отг, басейн, суспільство, інвалідність, інтеграція, billboard, font, text, plaque. A close up of a sign

У Брошнів-Осадській ОТГ діє унікальний центр реабілітації для дітей з інвалідністю (ФОТОРЕПОРТАЖ). брошнів-осадська отг, басейн, суспільство, інвалідність, інтеграція

Шість місяців тому на Прикарпатті утворилася Брошнів-Осадська ОТГ. До територіальної громади увійшли три населені пункти: Брошнів-Осада, Креховичі та Кадобна. Скоро до них приєднається і село Брошнів. Незважаючи на те, що громада працює лише півроку, є багато здобутків та ще більше планів, пише Правда.іф.

Окрім відремонтованої лікарні та підготовки класів до «Сучасної української школи» тут після реконструкції відкрили дитсадок на 100 дітей “Світанок” та обладнали за сучасними вимогами. Це зробили для того, щоб змінювати старі звички. Щоб дітям подобалося в садочку.

При дитсадку працює Центр реабілітації дітей з інвалідністю, з початку нового навчального року тут запрацює ще й басейн.

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назар Іванів розповів, що в басейні будуть безкоштовно займатись діти дошкільного віку, учні 1-4 класів та діти з інвалідністю. Окрім того, планують безкоштовно відвозити школярів до басейну автобусом.

«Коли ми відкривали цей центр, то об’їздили усю область. Схожий випадок бачили у Заболотові. Такий заклад корисний тим, що здорові діти бачать діток, які мають певні вади і не бояться з ними спілкуватися. Навпаки, вони стають друзями. Цей центр призначений для інтеграції дітей у суспільство», – каже Назар Іванів.

Як розповідає директор Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Степан Дмитришак зараз у закладі знаходиться група з 8-ми дітей. Курс реабілітації триває 6 місяців.

«У нас є логопед, реабілітолог, психолог та масажист. Наш заклад працює уже три роки. За цей час курс лікування у нас пройшло 55 дітей», – каже директор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*