У центрі «Незламні» ветеранів навчали фехтуванню (ФОТО)

У центрі «Незламні» ветеранів навчали фехтуванню (ФОТО). андрій демчук, національний реабілітаційний центр незламні unbroken, військовий, тренування, фехтування

У центрі «Незламні» ветеранів навчали фехтуванню. андрій демчук, національний реабілітаційний центр незламні unbroken, військовий, тренування, фехтування

Чемпіон Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Андрій Демчук провів відкрите тренування з фехтування у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» (UNBROKEN) для військових, які втратили кінцівки.

Про це у Фейсбуці повідомляє UNBROKEN Ukraine, передає Укрінформ.

«Навчав поранених захисників центру UNBROKEN тримати рапіру Андрій Демчук, чемпіон літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Через вроджену ваду йому ще в юному віці ампутували ногу. Тож уже 17 років Андрій живе на протезі та займається фехтуванням. Своїм активним способом життя чемпіон доводить, що штучна кінцівка — не перешкода для досягнення висот у спорті», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відкрите тренування з фехтування в Національному реабілітаційному центрі UNBROKEN організувало управління спорту Львова. Пацієнтам розповіли про особливості фехтування на кріслах колісних, про види холодної зброї, а також провели показовий бій. Кожен охочий міг спробувати завдати уколи шаблею, рапірою чи шпагою.

«Було цікаво дізнатися, в чому заключається сенс цього спорту, поєдинків і як рахується нанесення ударів», – розповів пацієнт центру Сергій Івахів.

Нині управління спорту Львова разом із Центром UNBROKEN активно знайомить поранених захисників із адаптивними видами спорту, якими вони можуть почати займатися ще під час реабілітації. Це можливість для пацієнтів відкрити для себе щось нове, віднайти хобі або ж навіть — покликання у житті.

У центрі «Незламні» ветеранів навчали фехтуванню / Фото: UNBROKEN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*