У Чернівцях організують реабілітаційний табір із каністерапією

У Чернівцях організують реабілітаційний табір із каністерапією. enguard, чернівці, канистерапия, лікування, табір, person, clothing, woman, footwear, dress, man, dance. A group of people standing in front of a building

У Чернівцях організують реабілітаційний табір із каністерапією. enguard, чернівці, канистерапия, лікування, табір

У ньому лікуватимуть дітей із особливостями розвитку

У рамках каністерапії спортивно-прикладний дресирувальний центр «EnGuard» представляє літній табір для дітей із аутизмом, аутичними розладами, синдром Дауна, ДЦП, синдромом дефіциту уваги і гіперактивності, із затримкою мовного і психомовного розвитку, затримкою розумового розвитку та іншими особливостями в розвитку дитини.

Каністерапія (лікувальна кінологія) – це один із видів реабілітації за допомогою спеціально навчених собак-«терапевтів» під наглядом кваліфікованих фахівців інструкторів-дресирувальників і психологів. Заняття проводить команда професіоналів Реабілітаційного центру «Майбутнє» та УДЦ «Лармон» (Київ), у тому числі директор УДЦ «Лармон», психолог та інструктор-дресирувальник КСУ, суддя КСУ з кінологічного фрістайлу, керівник школи Юних кінологів та проекту «Каністерапія» Мельничук О. М. та інструктор-дресирувальник КСУ, суддя КСУ з кінологічного фрістайлу Гончар О. В.

У Чернівцях організують реабілітаційний табір із каністерапією. enguard, чернівці, канистерапия, лікування, табір

Передбачено три формати табору з різними ціновими пропозиціями. Наприкінці червня 2018 року «EnGuard» запрошує на безкоштовну презентацію табору, де всі охочі зможуть отримати відповіді на запитання.

Попередня реєстрація – обов’язкова. Контакти: 0506612586, 0636745040.

Чернівецький Промінь

Одна репліка к “У Чернівцях організують реабілітаційний табір із каністерапією”

  1. Людмилп :

    Добрий день, Людмила з Запоріжжя. Скажіть на яких умовах до вас можна потрапити, з поширення досвіду. Я психолог, пройшла навчання в GIZ по каністерапії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*