У Нью-Йорку відкрили Будинок героїв для реабілітації поранених воїнів з України (ФОТО)

У Нью-Йорку відкрили Будинок героїв для реабілітації поранених воїнів з України (ФОТО). будинок героїв, нью-йорк, воїн, війна, поранений

У Нью-Йорку відкрили Будинок героїв для реабілітації поранених воїнів з України. будинок героїв, нью-йорк, воїн, війна, поранений

У Нью-Йорку у вівторок, у День Збройних Сил України, відкрили Будинок героїв для реабілітації та протезування українських воїнів, які втратили на війні кінцівки.

Як передає власний кореспондент Укрінформу, будинок розташований в районі Статен-Айленд, неподалік від узбережжя океану.

Його перші мешканці Віктор Нестеренко та Антон Домарацький нещодавно пройшли лікування та отримали сучасні протези у Нью-Йорку, які, за словами Антона дають їм змогу «швидко ходити, стрибати, їздити на велосипеді».

Реалізує програму реабілітації поранених бізнесмен українського походження із Маямі Олександр Рубцов, який має компанію, що займається нерухомістю.

За його словами, він зняв у оренду будинок з цією метою та акумулює донорські кошти для подальшої реабілітації українських бійців. Цього року очікується приїзд ще чотирьох поранених.

Подальша завантаженість реабілітаційного центру залежить від знаходження відповідних коштів, зазначив Рубцов. За його даними, один сучасний протез коштує від 12 до 15 тисяч доларів. Нашими воїнами на волонтерських засадах займаються лікар-реабілітолог українського походження Дмитро Шевченко та протезист Стефан Манучарян.

За тиждень Нестеренко та Домарацький повернуться в Україну з твердим наміром продовжити службу у ЗСУ.

«Мені потрібна була якісна реабілітація, – пояснив Домарацький. – Бо я все одно хочу повернутися до боротьби й воюватиму, поки вороги перебувають на нашій землі».

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, який узяв учать у церемонії відкриття Будинку героїв, зазначив, що українська армія ніколи не була настільки важлива для виживання України, як нині. Кислиця розповів, що у вівторок постпред росії василь небензя вкотре утік із засідання Радбезу, аби не чути його виступу.

«Представник рф небензя втік – як повтікали російські війська з Бучі та Херсона. Так само всі загарбники тікатимуть з інших окупованих міст і сіл», – сказав він, додавши, що Україна за підтримки союзників розгромить ворога. Однак, підкреслив він, війна не закінчиться, доки в москві перебуватиме злочинний путінський режим. «Маємо бути готові до того, що армія залишатиметься головною опорою української незалежності»., – додав Кислиця.

Він застеріг, що після війни Україну чекають складні часи відбудови, оскільки «масштаби руйнувань неймовірні». Для подолання цих складнощів, за його словами, потрібна єдність українців – так само, як і нині.

У церемонії відкриття будинку взяли участь генеральний консул України у Нью-Йорку, почесний консул України Ірина Мазур, а також священники, які освятили новий дім.

У Нью-Йорку відкрився Будинок героїв для реабілітації поранених воїнів з України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*