У столиці створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

У столиці створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. київ, центр комплексної реабілітації, послуга, розвиток, інвалідність

У столиці створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. київ, центр комплексної реабілітації, послуга, розвиток, інвалідність

З метою комплексного підходу та здійснення реабілітаційних заходів у столиці створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Він буде розташований на проспекті Правди, 4 у Подільському районі.

Таке рішення прийняли 31 липня на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 97 депутатів.

За словами депутатки Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марини Порошенко, Подільській районній в місті Києві державній адміністрації передано у постійне користування земельну ділянку площею майже 0,3 га під реконструкцію будівлі для розміщення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Діяльність закладу буде спрямована на створення умов для всебічного розвитку людей з інвалідністю, відновлення та підтримку їх фізичного та психічного стану, надання реабілітаційних послуг.

«Наразі люди з інвалідністю, як представники найбільш вразливих категорій населення, потребують постійної підтримки та допомоги. Важливим для повноцінного, активного життя людей з інвалідністю є залучення їх у суспільно-корисну діяльність, підтримка їх зв’язків із оточенням. Дане питання особливо актуальне в умовах децентралізації, коли відповідальність за функціонування соціальної сфери повністю покладається на органи місцевої влади. Основним завданням Центру реабілітації є надання психологічних, соціально педагогічних, соціально-медичних та інформаційних послуг людям з інвалідністю та їх сім’ям», – зазначила Марина Порошенко.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*