Українські воїни прибули до США для участі в 43 Марафоні Морської піхоти (ВІДЕО)

Українські воїни прибули до США для участі в 43 Марафоні Морської піхоти (ВІДЕО). марафон морської піхоти, сша, воїн, поранення, інвалідність, person, clothing, smile, indoor, woman, man, ceiling, human face, group, posing. A group of people posing for the luggage

Українські воїни прибули до США для участі в 43 Марафоні Морської піхоти. марафон морської піхоти, сша, воїн, поранення, інвалідність

Вісім українських воїнів, які отримали поранення й проходять реабілітацію, прилетіли до Сполучених Штатів для участі в 43-му Марафоні Морської піхоти США, що відбудеться в неділю.

Дві групи учасників прибули в четвер до аеропортів Вашингтона й Нью-Йорка, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Зокрема, до столичного аеропорту Даллес прилетіли двоє учасників, ще шестеро прибули рейсом до Нью-Йорка.

Спочатку планувалося, що в забігу братимуть участь дев’ятеро українських воїнів: Олександр Дарморос, Дмитро Полтавець, Олександр Попруженко, Андрій Бондарчук, Олег Зімніков, Юрій Козловський, Богдан Ушарук, Павло Чайка і Руслан Попов. П’ятеро з них зареєструвалися на повну марафонську дистанцію – 42 км 195 м, четверо на 10 км. Однак, у четвер один із членів української команди, Олег Зімніков, повернувся в Україну через складнощі, що виникли у зв’язку з візовими формальностями.

Двоє бійців, які вийдуть на старт, повністю втратили зір внаслідок поранень в зоні АТО. Ще один учасник, Олександр Дарморос, має ампутацію нижньої кінцівки. Хлопці ще влітку пройшли попередній відбір та підготовку в Україні.

Команда поранених українських ветеранів уже третій рік поспіль бере участь в Марафоні Морської піхоти США, який традиційно відбувається наприкінці жовтня. Учасники забігів присвячують свої перемоги тим, хто повернувся з війни з пораненнями, інвалідністю та бореться з посттравматичним синдромом. Українські воїни хочуть довести, що втрата кінцівок та важкі поранення – не перешкода для досягнень у мирному житті.

Впродовж підготовки до забігу українська команда кілька днів розташовуватиметься на базі Морської піхоти США в Квонтіко, штат Вірджинія.

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*