В центрі НЕЗЛАМНІ відбудеться воркшоп для хірургів з ампутації та реампутації

В центрі НЕЗЛАМНІ відбудеться воркшоп для хірургів з ампутації та реампутації. національний реабілітаційний центр незламні, ампутация, воркшоп, протезування, хірург

В центрі НЕЗЛАМНІ відбудеться воркшоп для хірургів з ампутації та реампутації. національний реабілітаційний центр незламні, ампутация, воркшоп, протезування, хірург

Цієї суботи, 11 березня, у Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ відбудеться воркшоп «Ампутації та реампутації: як правильно підготувати кінцівку до протезування».

Лекторами заходу стануть команда хірургів зі США та спеціалісти Центру НЕЗЛАМНІ.

«Щотретій пацієнт, який звертається до Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) для подальшого протезування, потребує повторної ампутації. Тому ми збираємо українських хірургів на воркшоп з ампутації та реампутації, аби спільно напрацювати алгоритм дій, який допоможе уникнути помилок.

Одним із таких пацієнтів, який приїхав до нашого центру на протезування, а йому потрібна реампутація, є Данило Литвиненко. Він наш з вами Захисник. Хлопець родом з Донеччини. Контракт підписав ще у 18 років. Як тільки почалося повномасштабне вторгнення, пішов захищати Батьківщину. У жовтні на одному із бойових завдань на Харківщині Данило підірвався на протипіхотній міні. До останнього вірив, що ногу вдасться врятувати. Однак хірургам довелося її ампутувати. На протезування Данило поїхав до нашого Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ. Сподівався, що за місяць уже буде на фронті. Однак після обстеження мультидисциплінарною командою стало зрозуміло: протез хлопцеві поставити неможливо – потрібно вкорочувати кінцівку. Тобто, ампутувати повторно. І так відбувається з кожним третім пацієнтом», – пояснюють у центрі НЕЗЛАМНІ.

Детальніше про подію тут. Форма акредитації для журналістів.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*