В Коломиї відкрили та освятили новий соціальний простір (ФОТО)

В Коломиї відкрили та освятили новий соціальний простір (ФОТО). коломия, автомобіль, соціальне таксі, соціальний простір, інвалідність

В Коломиї відкрили та освятили новий соціальний простір. коломия, автомобіль, соціальне таксі, соціальний простір, інвалідність

До Дня захисту дітей в Єдиному центрі надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї відкрили та освятили новий соціальний простір.

Тут зручно, просторо та комфортно. Саме про таке місце давно мріяли працівники закладу, адже з’явились нові можливості для роботи з дітьми. Простір знаходиться на третьому поверсі центру.

Щоб його створити, міській раді довелось докласти чималих зусиль. Та ні карантин, ні війна не стала на заваді тому, щоб діти та молодь з інвалідністю отримали нове місце для відпочинку та розвитку. З нагоди свята представили спеціалізований автомобіль – соціальне таксі.

“Як пам’ятаєте, щоб його купити об’єдналася вся громада в рамках акції “Постав мрію на колеса”. Нам це вдалося зробити, і тепер діти з інвалідністю та потребуючі не будуть нікуди запізнюватися. На захід також завітали представники швейцарської громадської організації Terre des hommes. Вони приїхали, щоб допомагати дітям-переселенцям. Принагідно ми їм показали роботу нашого ЄЦНРСП. Вже маємо спільні напрацювання, які сподіваюсь незабаром втілимо в життя”, – каже мер Коломиї Богдан Станіславський.

Бліц-Інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*