В Україні сформовано Національну збірну «Ігор Воїнів», яка представлятиме країну на найбільших спортивних ветеранських змаганнях в США

В Україні сформовано Національну збірну «Ігор Воїнів», яка представлятиме країну на найбільших спортивних ветеранських змаганнях в США. warrior games, ігри воїнів, ветеран, військовослужбовець, національна збірна

В Україні сформовано Національну збірну «Ігор Воїнів», яка представлятиме країну на найбільших спортивних ветеранських змаганнях в США. warrior games, ігри воїнів, ветеран, військовослужбовець, національна збірна

31 травня, під час відкритої прес-конференції, відбіркова комісія Warrior Games оприлюднила імена 40 військовослужбовців та ветеранів, які представлятимуть Україну на Warrior Games (Іграх воїнів) 2021 в Орландо (США).

«Сьогодні ми стали свідками народження першої в історії України Національної збірної команди ветеранів. Вперше 40 учасників, які пройшли національний відбір у 11-ти видах спорту, візьмуть участь у міжнародних Іграх Воїнів у вересні в США.

Україна серед 9-ти націй світу яка приєдналася до найбільших ветеранських змагань світу. Після запеклої, прозорої та чесної боротьби, ми наразі можемо привітати перших учасників національної збірної команди ветеранів у Іграх Воїнів в США. Ці змагання є традиційними для воїнів, які віддали своє здоров’я під час захисту держави, але знайшли в собі сили і волю долучитися до змагань для досягнення спортивних результатів, а також перемоги над собою» – зазначила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Вона також розповіла, що для участі у Національному відборі до збірної надійшло 260 заявок від воїнів, з різних куточків України. 229 учасників особисто взяли участь в змаганнях, з 11-ти адаптивних видів спорту, які тривали на 5 локаціях протягом 2 днів.

«Попри біль та втому ветерани здобули перемогу над собою, чим мотивували інших до успіху. Ваш приклад – найкращий стимул для інших, попри травми жити далі, повернутися до повноцінного активного життя у родині та громаді. Дивлячись на історії цих людей, я хочу сказати, що це історії справжніх героїв, які є мотиваторами не тільки для ветеранів. Вони нагадують нам всім про те, що потрібно жити, бути активним, перемагати та успішно долати всі негаразди. Учасники таких змагань залучають до них своїх побратимів, для того, щоб разом ставати успішнішими, змагатися та перемагати», – сказала Юлія Лапутіна.

Міністр також підкреслила, що вірить, що ветеранські спортивні змагання «Ігри воїнів» стануть додатковим поштовхом для розвитку ветеранського спорту в Україні.

«Відбір був прозорим, змагання чесними, комісією об’єктивно обговорювалася кожна кандидатура до національної збірної, а під час дискусій враховувалися голоси всіх членів комісії. Попереду на сорок наших героїв чекає багато тренувань, але ми сподіваємося, що велике бажання допоможе перемогти, тому зичимо успіхів нашим героям. Ви – приклад мужності для усієї української нації», – зазначила міністр Юлія Лапутіна.

«Ми, тренери, ставимо собі високу мету. У нашої команди дуже значні шанси посісти призові місця. Попереду – стрімка підготовка збірної до участі в міжнародних змаганнях. Ми активно працюватимемо, щоб вивести нашу команду на найвищий рівень підготовки. Це буде спільна робота учасників, оргкомітету, тренерського складу та вболівальників», – зазначив головний тренер Національної збірної України Сергій Конюшок.

Він також додав, що 31 травня з кожним учасником збірної зв’яжуться представники оргкоманди для підтвердження готовності взяти участь у підготовці до змагань. А у липні та серпні будуть проведені 2 навчально тренувальні збори по видам спорту. Участь у міжнародних змаганнях Ігри Воїнів – 12-22 вересня 2021 року.

«Це – одна з найбільших спортивних збірних. З 40 обраних до команди воїнів – 12 – представники Міністерства внутрішніх справ. Тому усім учасникам бажаю імунітету та міцного та здоров’я. Не здавайтесь, продовжуйте працювати, і наступного разу ви будете у збірній та обов’язково виступите на Warrior Games», – зазначив заступник голови Національної поліції України Вадим Троян.

«Для мене, як представника Ради ветеранів, важливим у роботі відбіркової комісії було забезпечити та сприяти тому, щоб був дотриманий один єдиний чесний підхід до всіх учасників змагань, дотримання всіх критеріїв, прозорої і чесної процедури. Одним з головних показників є спортивний результат. З повною відповідальністю стверджую, що всі вимоги, всі критерії були однаково дотримані до всіх учасників відбору. І всі процедури відбору були прозорі і чесні. Вітаю всіх учасників відбіркового етапу і всіх переможців», – зазначив представник Ради ветеранів при Мінветеранів Олександр Голопотелюк.

«Люди, які повертаються з зони бойових дій часто опиняються в іншій війні. Це війна за себе. Для успішної реадаптації часто потрібна висока мета і маю сказати, що спорт це саме та сфера, де можна ставити для себе конкретні цілі. Такі цілі ставлять перед собою наші учасники і майбутні члени збірної. Учасники мали змогу проявити себе з різних сторін це і спортивні показники і ефект психологічної реабілітації, якої вони потребують», – зазначила представниця БФ «Повернись живим» Ольга Семенова.

«Окремо хочу відзначити дух ветеранських змагань. Це дух побратимства, взаємопідтримки, які проявляються не тільки під час виступів, а й поза ними. Кожний член відбіркової комісії поставився відповідально до своїх задач і можу сказати, що відбір був справедливий і чесний. Впевнена що ця команда достойно представить Україну на змаганнях», – зазначила представниця ГО “Добровольці” Анастасія Римар.

Ознайомитися зі складом Національної збірної команди ветеранів Warrior Games (Ігри Воїнів) можна тут.

Довідково:

У 2021 році вперше у Warrior Games візьме участь українська збірна поранених ветеранів та військовослужбовців. Warrior Games (Ігри Воїнів) – це міжнародний мульти-спортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Серед учасниць, команди з восьми країн світу, а саме з США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року.

Адаптивні види спорту в програмі Warrior Games: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг, волейбол сидячи.

Цього року Warrior Games проходитимуть з 8 по 23 вересня у місті Орландо, штат Флорида, США.

Організатори:

Відбір та підготовку збірної України 2021 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», Федерацією стронгмену України, БФ «Повернись живим» та за підтримки міжурядової робочої групи.

Слідкуйте за перебігом відбору в збірну України на офіційних сторінках команди в соціальних мережах:

Facebook — https://www.facebook.com/WarriorGamesUA

Вебсайт – https://warriorgames.in.ua/

Міністерство у справах ветеранів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*