Запорізькі діти з інвалідністю можуть пройти курс реабілітації: як це зробити

Запорізькі діти з інвалідністю можуть пройти курс реабілітації: як це зробити. запоріжжя, реабілітаційний центр, діти, послуга, інвалідність

Запорізькі діти з інвалідністю можуть пройти курс реабілітації: як це зробити. запоріжжя, реабілітаційний центр, діти, послуга, інвалідність

В Україні, навіть в умовах війни, продовжують працювати реабілітаційні центри, які допомагають дітям з інвалідністю.

Про це повідомляє секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв на своїй сторінці в Telegram, передає 061.

Для того щоб діти вказаної категорії мали можливість пройти реабілітацію, необхідно подати до управління соціального захисту населення заяву та копії інших документів.

В управлінні допоможуть обрати реабілітаційний заклад. Також родина може самостійно обрати реабілітаційну установу на сайті.

Гранична вартість реабілітаційних послуг на рік для однієї дитини I та II ступеня обмеження – 16 тисяч гривень, III ступеня – 25 тисяч гривень. Послуги можуть надаватися як стаціонарно, так і амбулаторно.

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по районах міста щомісяця до 15 числа оприлюднюють на власних сайтах інформацію про кількість зареєстрованих заяв та черговість надання реабілітаційних послуг. Тому завжди є можливість перевірити своє місце у черзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*