Жити повним життям – ось чого ми найбільше бажаємо для тих кого любимо та про кого дбаємо

Жити повним життям – ось чого ми найбільше бажаємо для тих кого любимо та про кого дбаємо. київ, майстер-клас, приготування, інвалідність, їжа

Жити повним життям – ось чого ми найбільше бажаємо для тих кого любимо та про кого дбаємо. київ, майстер-клас, приготування, інвалідність, їжа

Київ. Днями для дітей, що перебувають на обслуговуванні у відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю, пройшов майстер-клас по приготуванню смачної та корисної їжі.

«Господарі та господині! Ви тільки подивіться, як наші юні кулінари та кондитери хазяйнували на цьому тижні! Радості дітей не було меж, коли їм дали можливість готувати разом з дорослими – ліпити коржики, вимішувати тісто, намащувати соус для піци на тісто, робити напій – мохіто. Навіть дітки, яким важко виконувати такі складні рухи, із захопленням дивилися, як це робили інші. Дитячі емоції та радість – безцінні!!» – говорять соціальні працівники відділення.

Такі миті – є дорогоцінними, адже жити повним життям – ось чого найбільше бажаємо для тих кого любимо та про кого дбаємо.

Довідково: Відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району міста Києва створене в 2013 році.

Відділення надає послуги дітям з інвалідністю віком від 3 до 18 років.

У відділенні працюють дві групи денного перебування. Група «Бджілка» для дітей з ДЦП та група «Сонечко» для дітей з розумовою відсталістю. Також є група короткотривалого перебування «Капітошка», групи соціально-медичної реабілітації разом з батьками.

ФОТОЗВІТ

Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*