Плавець з Рівненщини виборов бронзу на кубку України

Плавець з Рівненщини виборов бронзу на кубку України. іван лепеха, кубок україни, бронзовий призер, плавання, спортсмен

Плавець з Рівненщини на кубку України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку виборов бронзу.

З 19 по 22 квітня 2023 року у м. Кам’янське Дніпропетровської області відбувся кубок України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку. Рівненську область на змаганнях представляв вихованець комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради – Іван Лепеха, який став бронзовим призером на дистанціях 50 м та 100 м вільним стилем.