Волинський плавець виборов бронзу на Кубку України

Волинський плавець виборов бронзу на Кубку України. кубок україни, максим макарчук, плавець, призер, інвалідністьВолинський плавець виборов бронзу на Кубку України

Спортсмен Волинського «Інваспорту» Максим Макарчук став призером Кубка України серед спортсменів з інвалідністю.

Змагання відбулися з 19 по 22 квітня у місті Кам’янське. Волинський спортсмен здобув бронзову нагороду на дистанції 150 м. Про це інформують на сторінці «Інваспорту», повідомляє «Район.Спорт».

Тренер спортсмена Сергій Панасюк поділився, що Максим також суттєво покращив результат і на дистанції 50 м.