Україна здобула на Invictus Games у Сіднеї на 6 медалей більше, ніж торік

Україна здобула на Invictus Games у Сіднеї на 6 медалей більше, ніж торік. invictus games, ігри нескорених, ветеран, змагання, медаль, person, table, indoor, sitting, group, wall, people, clothing, ceiling, event. A group of people sitting at a table in a restaurant

Україна здобула на Invictus Games у Сіднеї на 6 медалей більше, ніж торік. invictus games, ігри нескорених, ветеран, змагання, медаль

У 2018 році на Invictus Games у Австралії українська команда здобула на 6 медалей більше, ніж торік.

Про це у Twitter написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Вітаю команду України на Invictus Games з класним виступом у Сіднеї. 20 медалей (7 золотих, 10 срібних, 3 бронзові). Це на 6 більше, ніж минулоріч у Канаді. Кожен з медалістів отримав відзнаку МВС і заслуговує на нагородну зброю від міністра”, – написав Аваков.

Він додав, що представників діаспори “теж нагородив медалями”.

Як відомо, Invictus Games (Ігри нескорених) – міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями. Участь у змаганнях беруть представники країн-членів НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу.

Уперше Ігри нескорених, засновані британським принцом Гаррі, відбулися в 2014 році в Лондоні. Цьогоріч у змаганнях беруть участь команди 18 країн: Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Іраку, Італії, Йорданії, Нідерландів, Нової Зеландії, Польщі, Румунії, України, Великої Британії, США.

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*