Канадці створили роборуку для інвалідного крісла (ВІДЕО)

Канадці створили роборуку для інвалідного крісла (ВІДЕО). jaco, kinova robotics, пристрій, роботизована рука, інвалідне крісло, person, clothing, woman, human face. A person sitting on a counter

Канадці створили роборуку для інвалідного крісла. jaco, kinova robotics, пристрій, роботизована рука, інвалідне крісло

Канадська технологічна компанія Kinova Robotics створила роботизовану руку Jaco, яка може допомогти «користувачам» інвалідних крісел із порушеннями роботи рук, інформує Tehnot.com.

Відносно легкий пристрій зроблене з вуглецевого волокна і по завіренням виробника може кріпитися до будь-якого з інвалідних крісел, із доступних на ринку, передає Digital Trends. Jaco запропонує користувачам можливість керувати трьома пальцями з шістьма ступенями свободи, і його можна буде використовувати для широкого кола щоденних завдань.

Потрібно підключити руку до джерела живлення, акумуляторів розташованих у кріслі, а потім вона може керуватися за допомогою будь-якого механізму, використовуваного для управління самого крісла: джойстика або чого-небудь іншого.

За задумом виробника, Jaco зможе подарувати можливість певного рівня самостійності для людей із обмеженнями за станом здоров’я. Проблемою для поширення може стати висока вартість, яка становить близько 35 тис. доларів.

Юра Орос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*