Створено зручний інвалідний візок із графену (ВІДЕО)

Створено зручний інвалідний візок із графену (ВІДЕО). küschall, superstar, графен, користувач, інвалідний візок, wheel, tire, wall, bicycle wheel, bicycle, land vehicle, bike, spoke, vehicle, auto part. A close up of a bicycle

Створено зручний інвалідний візок із графену. küschall, superstar, графен, користувач, інвалідний візок

Швейцарська компанія Küschall створила інвалідний візок із графену — Superstar. Він дуже міцний, легкий і довговічний.

Графен — це матеріал, що використовується в аерокосмічній промисловості. Він міцніший за сталь і твердіший за алмаз, але при цьому дуже гнучкий і легкий. Саме його обрали для створення інвалідного візка Superstar, розробленого за партнерства із виробниками «Формула-1».

Кожне крісло конструюють з урахуванням характеристик певного користувача. Küschall проводить біомеханічну оцінку, після чого крісло-коляска виробляється вручну, що дозволяє строго відповідати потребам замовника.

Створено зручний інвалідний візок із графену. küschall, superstar, графен, користувач, інвалідний візок

Візок складається з накладної спинки із ручним регулюванням, що дозволяє підтримувати правильну поставу і менше втомлюватися, подушки для комфортного сидіння, щитка для захисту користувача від навколишнього середовища і фар-світлодіодів для безпечного водіння в темний час доби. Користувач може підібрати дизайн свого візка, вибираючи з декількох варіантів відтінків матеріалів.

Як повідомляють розробники, у 50—70% користувачів звичайних інвалідних візків через 10—15 років з’являються травми верхньої частини тіла, пов’язані з неправильною конструкцією. У дизайні візка Superstar врахували цю проблему і розташували колеса в оптимальному положенні, завдяки чому збільшується ефективність руху і зменшується ризик появи травм верхніх кінцівок. Окрім того, користувачі можуть налаштовувати візок залежно від того, які рухи потрібно здійснювати.

Вага рами візка становить 1,5 кг, і він у 200 разів твердіший за сталь. Максимальне прискорення, яке можна розвинути на візку, сягає 1,3 м/с2. Superstar на 30% легший і на 20% міцніший порівняно із класичними інвалідними візками, що робить його справді унікальним.

Матеріал візка має велику поглинаючу здатність, тому під час руху вібрації практично не відчуваються. X-подібна форма забезпечує максимальну ефективність пересування: це збільшує швидкість і маневреність на дорозі. Візок швидко реагує на кожен рух і має вражаючі амортизаційні характеристики, що забезпечує легке і безпечне пересування практично будь-якою поверхнею.

Küschall представляють серед інвалідних візків новинку, у якій використовуються аерокосмічні матеріали. Розробники не тільки покращують характеристики руху візка, але й дбають про запобігання травмам, враховуючи мобільність і потребу в безпеці людей з інвалідністю.

Велика Епоха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*