Арсен Аваков: Підвищення штрафу за паркування автотранспорту на місцях для інвалідів планується до кінця року (ФОТО, ВІДЕО)

Арсен Аваков: Підвищення штрафу за паркування автотранспорту на місцях для інвалідів планується до кінця року (ФОТО, ВІДЕО). інвалідністю, indoor, person, table, floor, clothing, computer, furniture, laptop, group, desk. A group of people sitting at a table

_1_14_6_photo_andrey_novitskiy_9611_1

Про це міністр внутрішніх справ заявив 11 листопада на громадському обговоренні законопроекту щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

«Коли ми подивилися на права, обов’язки та адміністративні норми, які супроводжують процес управління транспортними засобами людей з інвалідністю, ми переконалися, що, на жаль, конвенція ООН з прав людей з інвалідністю взагалі не виконується», – сказав Арсен Аваков.

_1_14_6_photo_andrey_novitskiy_9606_2

У зв’язку з цим Міністерством внутрішніх справ України було ініційовано законодавчі ініціативи та підготовлено відповідний проект закону. Зокрема, він передбачає збільшення штрафу від 465 грн. до 1020 грн. за паркування на місці, призначеному для паркування водія з інвалідністю.

_1_14_6_photo_andrey_novitskiy_9605_3

Крім того, пропонується покласти повноваження складання адмінпротоколу стосовно порушників закону на громадські організації, які займаються справами інвалідів. Визначати громадські організації з такими повноваженнями, як пропонується, повинні місцеві влади.

_1_14_6_photo_andrey_novitskiy_9604_4

«На найближчому засіданні Кабінету міністрів я внесу цей законопроект. Ми остаточно узгодимо нюанси, підпишемо і направимо в комітети Верховної Ради», – наголосив міністр внутрішніх справ.

_1_14_6_photo_andrey_novitskiy_9599_5

Також він висловив надію на те, що парламентарії підтримають цей законопроект і він стане законом ще до кінця поточного року, адже в Україні сьогодні проживає понад 2,6 млн. людей з інвалідністю, з них близько 100 тисяч осіб водять автомобіль.

Департамент комунікації МВС України

фото Андрія Новицького

Міністерство внутрішніх справ України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*