Мінрегіон опрацьовує зауваження та пропозиції щодо внесення змін до ДБН «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»

Мінрегіон опрацьовує зауваження та пропозиції щодо внесення змін до ДБН «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення». дбн, минрегион, зауваження, пропозиція, інвалідність

Мінрегіон опрацьовує зауваження та пропозиції щодо внесення змін до ДБН «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення». дбн, минрегион, зауваження, пропозиція, інвалідністьДо Мінрегіону від професійної спільноти, представників будівельного бізнесу та громадських організацій, що опікуються захистом прав людей з інвалідністю надійшло близько 150 зауважень та пропозицій щодо внесення змін та вдосконалення положень ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення».

Міністерством прийнято рішення про необхідність розробки та внесення Зміни №1 ДБН. Враховуючи значну кількість звернень, до розгляду пропозицій щодо внесення змін вирішено залучити представників профільних проектних інститутів, громадських організацій, а також інших стейкхолдерів.

Відтак 20 лютого розпочала свою роботу Робоча група, основними завданнями якої є аналіз питань, що потребують унормування, а також опрацювання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб з метою підготовки пропозицій до проекту Технічного завдання на розроблення Зміни №1 ДБН.

З орієнтовним графіком засідань Робочої групи можна ознайомитись ТУТ>>.

Пропозиції та зауваження щодо внесення Зміни №1 ДБН приймаються до 2 березня 2020 року на адресу Міністерства: 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9 також на електронну пошту

Довідково

ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд» набув чинності в квітні минулого року.

Організацією розробником ДБН є Публічне акціонерне товариство «Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву».

Міністерство розвитку громад та територій України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*