Міська влада затвердила порядок надання послуги з перевезення осіб з інвалідністю автомобілем спеціалізованого призначення

Міська влада затвердила порядок надання послуги з перевезення осіб з інвалідністю автомобілем спеціалізованого призначення. інва-таксі, мсек, черкаси, перевезення, інвалідність, outdoor, car, road, tree, land vehicle, vehicle, wheel, transport, person, tire. A man riding on the back of a truck

Міська влада затвердила порядок надання послуги з перевезення осіб з інвалідністю автомобілем спеціалізованого призначення. інва-таксі, мсек, черкаси, перевезення, інвалідністьВідповідне рішення нещодавно ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради, в рамках міської соціальної програми «Турбота» на період з 2018 до 2022», розглянувши пропозиції департаменту соціальної політики Черкаської міської ради. Наступним кроком стане затвердження його на сесії міської ради

Порядок
надання послуги з перевезення осіб з інвалідністю автомобілем спеціалізованого призначення

Соціальна послуга з перевезення автомобілем спеціалізованого призначення (далі – послуга «Інва-таксі») надається особам з інвалідністю для можливості їх безперешкодного доступу до об’єктів громадської інфраструктури, отримання повного спектру соціальних, медичних та побутових послуг, участі в громадському та культурному житті міста.

Послуга «Інва-таксі» надається комунальним підприємством «Черкасиелектротранс» (далі – підприємство-надавач послуги) за рахунок коштів міського бюджету.

Право на отримання послуги «Інва-таксі» мають особи з розладами опорно-рухового апарату, які пересуваються за допомогою інвалідного візка: дорослі з встановленою інвалідністю 1, 2 груп та діти з інвалідністю (далі –замовник послуги).

Документом, що підтверджує право на отримання послуги «Інва-таксі» є довідка до акта огляду МСЕК, у якій зазначені група інвалідності та причинно-наслідковий зв’язок її встановлення.

Під час користування послугою «Інва-таксі» вперше замовник послуги пред’являє водію автомобіля оригінал та копію довідки до акта огляду МСЕК та документ, що посвідчує особу; при кожному наступному користуванні – оригінал документу, що посвідчує особу.

Копія довідки до акта огляду МСЕК зберігається у диспетчера підприємства-надавача послуги і є підставою для здійснення наступних перевезень.

Головним розпорядником коштів, передбачених у міському бюджеті для надання послуги «Інва-таксі», є департамент соціальної політики Черкаської міської ради, який в межах затвердженого обсягу бюджетного фінансування відшкодовує витрати на перевезення підприємству-надавачу послуги та забезпечує контроль за своєчасністю і якістю надання послуги.

Правила користування послугою «Інва-таксі»

Надання послуги «Інва-таксі» здійснюється, як правило, в межах міста Черкаси від пункту відправлення до пункту призначення та у зворотному напрямку. Виїзд за межі міста здійснюється виключно у випадку необхідності для замовника послуги дістатися до вузлової залізничної станції імені Тараса Шевченка міста Сміла (за умови пред’явлення залізничного пасажирського квитка). При цьому наданою послугою вважається поїздка лише від пункту відправлення до пункту призначення.

Послуга «Інва-таксі» надається з 8.30 до 19.30 щоденно без вихідних. Надання послуги в інший час здійснюється за умови необхідності для замовника послуги дістатися до вузлової залізничної станції міста Сміла або участі у міських культурно-масових заходах, що відбуваються у вечірній час. Можливість користування послугою у цьому випадку продовжується до 22 години.

Прийом замовлень на отримання послуги «Інва-таксі» здійснюється диспетчером підприємства-надавача послуги в робочі дні з 8.30 до 17.00 завчасно, але не пізніше ніж за 1 добу до запланованої поїздки. За умови вільного часу у графіку руху автомобіля або у випадку збігу з іншим маршрутом, замовлення виконуються у день їх надходження.

У разі надходження двох або більше замовлень на один і той же час послуга надається в порядку черговості надходження заявок.

Про скасування замовлення замовник послуги повинен повідомити диспетчера підприємства-надавача послуги завчасно, але не пізніше ніж за 2 години до запланованої поїздки.

Час очікування замовника послуги в пункті відправлення становить не більше 20 хвилин. У разі якщо запланована тривалість перебування замовника послуги в пункті призначення перевищує 1 годину, автомобіль в цей час може використовуватися для виконання інших замовлень.

Під час виконання замовлення допомогу замовнику послуги у пересуванні вулицею та в будівлях надають особи, що його супроводжують.

Маршрут перевезення має відповідати визначеному під час оформлення заявки; зміна його або відхилення від нього без погодження з диспетчером підприємства-надавача послуги не допускається.

Факт здійснення поїздки на замовлення підтверджує підпис замовника послуги у талоні замовника, який оформляється окремо на кожну послугу та видається водієві автомобіля диспетчером підприємства-надавача послуги разом з подорожнім листом.

Питання, не врегульовані цими Правилами, вирішуються в окремому порядку директором підприємства-надавача послуги та директором департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Відшкодування витрат на перевезення осіб з інвалідністю автомобілем спеціалізованого призначення

Витрати за здійснені пільгові перевезення відшкодовуються за рахунок коштів міського бюджету.

Розрахунки вартості витрат на перевезення здійснюються на підставі договору, укладеного між департаментом соціальної політики Черкаської міської ради та підприємством-надавачем послуги. При цьому враховується тариф на перевезення (витрати на експлуатацію автомобіля, заробітну плату водіїв та диспетчера, загальновиробничі витрати (вартість однієї години роботи та одного кілометра пробігу автомобіля).

Підставою для здійснення відшкодування витрат на перевезення є акти виконаних робіт, які підприємство-надавач послуги зобов’язане надавати до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Черкаси – офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*