Підписана угода передбачає консолідацію зусиль та реалізацію спільних проєктів задля покращення якості послуг з фізичної реабілітації для людей, що постраждали внаслідок війни, доступності та якості послуг протезування, включаючи високотехнологічні медичні послуги.
«Створити найсильнішу галузь реабілітації в Європі — наша задача та відповідальність перед героями-військовими, які захищають нас на полі бою, перед цивільними громадянами, які щодня страждають від російського терору. Працюємо над розбудовою мережі реабілітаційних закладів по всій країні, аби безоплатна реабілітація в сфері охорони здоровʼя була доступна в кожній громаді, а також у спеціалізованих закладах. Вдячний всім, хто долучається до цього процесу: міжнародним партнерам, благодійникам, соціально-відповідальному бізнесу. Superhumans давно вже більше ніж клініка. Це не просто ультрасучасний заклад реабілітації та протезування для постраждалих від війни. Це ціла екосистема, де панує філософія перемоги людини над обставинами, де люди відновлюються і фізично, і психічно. Пишаюся бути в Наглядовій раді закладу. Впевнений, попереду ще чимало історій успіху», — сказав міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко.
«З першого дня заснування Superhumans Center ми йдемо пліч-о-пліч з Міністерством охорони здоровʼя. Підписання угоди про співпрацю — важливий крок на шляху до розширення мережі центрів та наближення послуги до пацієнта. А також — забезпечення більшої кількості людей якісними протезами, реабілітацією та доступом до послуг найкращих світових хірургів. Всі найкращі рішення та практики, які ми знаходимо в співпраці з закордонними фахівцями – уже привозимо в Україну та передаємо Міністерству. Таким чином вони можуть швидше поширюватися по всіх медичних закладах країни. Ми розуміємо, що десятки тисяч людей чекають на повернення до активного життя, і недержавний сектор має долучитися до відновлення людського потенціалу. Саме про це співпраця МОЗ та Superhumans», — зазначила СЕО Superhumans Center Ольга Руднєва.
Згідно з підписаною угодою МОЗ та Superhumans співпрацюватимуть за такими напрямами:
- розвиток та підтримка розгалуженої мережі надання послуг з реабілітації та протезування;
- підвищення якості та доступності спеціальної медичної допомоги, включаючи послуги з протезування;
- практичне впровадження сучасних підходів до протезування, реконструктивної хірургії, психологічної підтримки та реабілітації й інших видів медичних та реабілітаційних послуг;
- мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів, зокрема пацієнтів, які втратили кінцівки.
Йдеться про поглиблення співпраці шляхом проведення спеціальних консультацій із залученням кваліфікованих спеціалістів та експертів, організації та проведення спільних заходів, зустрічей з органами іноземних держав і міжнародних організацій з метою розширення мережі центрів надання послуг з реабілітації та протезування.
Міністерство охорони здоров’я України