На Хмельниччині засуджено колишнього заступника голови об’єднаної територіальної громади, яка одержала 1,5 тис доларів США неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення медико-соціальною експертною комісією

На Хмельниччині засуджено колишнього заступника голови об’єднаної територіальної громади, яка одержала 1,5 тис доларів США неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення медико-соціальною експертною комісією. хмельниччина, неправомірна вигода, покарання, штраф, інвалідність, table, person, indoor, wooden, hammer, tool. A close up of a person sitting on a wooden table

У листопаді минулого року за результатами спільних скоординованих дій правоохоронців викрито факт одержання заступником голови об’єднаної територіальної громади від мешканки Хмельницького району неправомірної вигоди за вплив на прийняття медико-соціальною експертною комісією рішення про призначення групи інвалідності.

Своє сприяння у прийнятті необхідного рішення посадовець «оцінила» у 1,5 тис. доларів США, які отримала частинами.

Під час одержання другої частини обумовленої суми неправомірної вигоди у сумі 1,2 тис. доларів США правопорушницю викрито «на гарячому», а кошти вилучено.

Як повідомив керівник галузевого відділу прокуратури області Сергій Наконечний, за результатами судового розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні вироком Хмельницького міськрайонного суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

В межах санкції вказаної статті, до засудженої застосовано покарання у виді штрафу в розмірі 17 тис. грн.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Прокуратура Хмельницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*