Про результати контролю додержання законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів протягом 11 місяців 2017 року

Про результати контролю додержання законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів протягом 11 місяців 2017 року. черкаська область, перевірка, працевлаштування, роботодавець, інвалідність, person, sitting, laptop, computer, clothing, working, people, older. A group of people sitting at a table using a laptop computer

Протягом січня – листопада 2017 року 17 інспекторів праці Управління Держпраці у Черкаській області провели 1379 контрольних заходів (інспекційних відвідувань та перевірок) на 1092 суб’єктах господарювання усіх форм власності.

При здійсненні перевірок та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання у 276 працівників виявлено порушення при укладанні трудового договору. Про укладання трудових відносин з 239 працівниками роботодавці не повідомили територіальний орган Державної фіскальної служби, 22 роботодавців підмінювали трудові відносин шляхом укладання цивільно-правових договорів з 47 працівниками. За результатами перевірок внесено 106 приписів, складено та передано до суду 10 протоколів про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Інспекторами відділу Управління проведено 324 перевірки з питань зайнятості інвалідів. Предметом проведення перевірок є: реєстрація роботодавців у відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів; подання роботодавцями до відділень Фонду звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів; виконання роботодавцями нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.

У ході 114 перевірок інспекторами відділу Управління встановлені порушення з питань реєстрації суб’єктів господарювання у Фонді соціального захисту інвалідів України, дотримання нормативу працевлаштування інвалідів, своєчасного подання звітів до територіальних відділів Фонду соціального захисту інвалідів України. За результатами перевірок внесено 113 приписів. Матеріали перевірок 50 підприємств, установ, організацій передані на розгляд до суду за ч. 2 ст. 188-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Управління Держпраці у Черкаській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*