Просив з чоловіка 5000 доларів США за допомогу в отриманні інвалідності: в Одесі правоохоронці викрили на корупції одного із командирів військового госпіталя

Просив з чоловіка 5000 доларів США за допомогу в отриманні інвалідності: в Одесі правоохоронці викрили на корупції одного із командирів військового госпіталя. одеса, військовий госпіталь, командир, правопорушник, інвалідність

Просив з чоловіка 5000 доларів США за допомогу в отриманні інвалідності: в Одесі правоохоронці викрили на корупції одного із командирів військового госпіталя. одеса, військовий госпіталь, командир, правопорушник, інвалідність

Правопорушника затримали після отримання неправомірної вигоди. Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Встановлено, що військовослужбовець, маючи проблеми зі здоров’ям, з метою проходження у встановленому порядку військово-лікарської комісії для отримання статусу особи з інвалідністю, за порадою знайомого звернувся до одного із командирів місцевого військового госпіталя. А той, не будучи компетентним і не звернувшись до спеціалістів, відразу заявив чоловіку, що його діагноз і хвороби «не дотягують» до того, щоб зробити групу інвалідності, але за грошову винагороду розміром 5000 доларів США він зможе допомогти у вирішенні цього питання.

Громадянин звернувся у правоохоронні органи.

11 травня, в ході реалізації отриманої інформації, під час проведення оперативних заходів та слідчих дій, слідчі відділу детективів СУ ГУНП в Одеській області спільно з працівниками СБУ під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури затримали зловмисника відразу після отримання ним неправомірної вигоди через посередника.

Речові докази правоохоронці вилучили, а фігуранта затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення чоловіку про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднане з вимаганням такої вигоди. Такі дії, відповідно до ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України, караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна. Також правоохоронці клопочуть щодо обрання правопорушнику запобіжного заходу.

Слідство триває.

Головне управління Національної поліції в Одеській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*