У Бурштинській ТГ планують створити групи самодопомоги для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

У Бурштинській ТГ планують створити групи самодопомоги для людей з інвалідністю (ВІДЕО). бурштинська тг, засідання, самодопомога, співпраця, інвалідність, person, sky, finger, thumb, hand, nail. A close up of a hand

У Бурштині відбулося засідання круглого столу на тему «Посилення аспектів соціальної політики з захисту прав осіб з інвалідністю». Ініціатором зустрічі була парафіяльна спільнота «Карітас». Мета заходу – налагодження співпраці з місцевою владою, повідомляє телеканал РАІ.

Основним аспектом роботи є створення груп самодопомоги для людей з інвалідністю не тільки в Бурштині, а й у селах громади.

Представники влади та духовенства, працівники служби соцзахисту – всі вони зібралися на засідання круглого столу, щоб обговорити питання соціального захисту для дітей та молоді з інвалідністю, які проживають у Бурштинській територіальній громаді.

Учасники засідання круглого столу велику увагу приділили питанню створення груп самодопомоги у селах Бурштинської територіальної громади, які будуть працювати на базі парафіяльного центру «Карітас». Мета таких груп у проведенні комплексних заходів соціальної інтеграції та адаптації людей з інвалідністю.

У планах учасників круглого столу запропонувати проєкт створення груп самодопомоги у громадах до включення у програму розвитку надання соціальних послуг Бурштинської ТГ на 2021-2022 роки.

Вадим Русиняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*