В РДА відбулося засідання Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю

В РДА відбулося засідання Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю. координаційна рада, рда, стрий, засідання, інвалідність

В РДА відбулося засідання Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю. координаційна рада, рда, стрий, засідання, інвалідність

23 листопада під головуванням т.в.о.голови – керівника апарату Стрийської райдержадміністрації Юрія Вільшинського відбулося засідання Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю.

Участь у засіданні взяли голови Стрийської районної Асоціації осіб з інвалідністю Зіновія Кецик, Стрийської територіальної організації УТОГ Ореста Янківська, голова правління ГО Стрийська МПО ВОІ УТОС Василь П’ятківський, голова товариства «Мозок» Неоніла Витрикуш та директор Стрийського благодійного фонду «Надія» Оксана Стасула.

На Координаційній раді обговорили питання про надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію; медичне обслуговування осіб з інвалідністю в умовах пандемії, забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням та направлення на комплексну реабілітацію; соціальну підтримку осіб з інвалідністю за рахунок коштів районного бюджету та надання їм соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування..

Зіновія Кецик доповіла про заходи, проведені районною Асоціацією осіб з інвалідністю упродовж року, спортивні досягнення членів організації, питання, які турбують інвалідів: пільговий проїзд, медичне забезпечення в умовах пандемії.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Стрийська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*