За підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі та шахрайство працівницю лікарні притягнуто до кримінальної відповідальності

За підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі та шахрайство працівницю лікарні притягнуто до кримінальної відповідальності. неправомірна вигода, покарання, суд, штраф, інвалідність, table, person, indoor, wooden, hammer, tool. A close up of a person sitting on a wooden table

Прокуратурою Черкаської області в суді доведено вину працівниці закладу охорони здоров’я у вчиненні кримінальних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 190 (шахрайство), ч. 4 ст. 27 (види співучасників) ч. 2 ст. 15 (замах на злочин) ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Установлено, що обвинувачена, працюючи в лікарні, у вересні 2016 року отримала 30 тис. грн. від чоловіка, якому обіцяла сприяти в проходженні лікувально-кваліфікаційної комісії та отриманні направлення на медико-соціальну експертну комісію із зазначенням у ньому діагнозу й наявності ознак інвалідності, запевняючи, що гроші призначаються голові лікарсько-консультативної комісії, хоча насправді не мала наміру передавати їх кому-небудь, а залишила собі.

Городищенським районним судом жінку визнано винуватою у вчиненні вказаних злочинів і призначено покарання у виді штрафу в розмірі 650 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 11 050 грн.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

Прокуратура Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*