Неймовірна історія ветерана війни, яка надихає (ВІДЕО)

Неймовірна історія ветерана війни, яка надихає (ВІДЕО). олександр чалапчій, ветеран, війна, протез, інвалідний візок, person, human face, clothing, man. A person posing for the camera

Повернувшись з війни, він розпочав війну за своє життя. У 2014 Олександр Чалапчій втратив на Донбасі обидві ноги. Повернувшись додому, не втратив сили духу. Кожен крок дається Олександру із тяжким зусиллями. Втім, зупинятись чоловік не збирається, інформує Телеканал новин «24».

У вересні 2014 року під час артобстрілу неподалік Горлівки просто біля чоловіка розірвався мінометний снаряд. Коли Олександра виписали з лікарні, він залишився із своїми проблемами сам на сам. Тож одужував самотужки.

Жінка вже з животом, вагітна, приїжджала з роботи і ми ходили по подвір’ю, вчились ходити. Дивились в Інтернеті, як американці ходять,
– сказав Олександр Чалапчій.

Зрештою, завдяки допомозі волонтерів, Олександра відправили на реабілітацію до Австрії. Там він знову вчився ходити – тепер уже на сучасних протезах. З-поміж усіх він був єдиним пацієнтом без обох ніг, і першим, хто зміг піти.

Олександр розповідає, за статистикою, у таких випадках на ноги стають лише 30% пацієнтів. Решта – на все життя залишаються в інвалідному візку. Адже для того, щоб зробити бодай крок, треба докласти титанічних зусиль.

Більше про героя війни – дивіться у сюжеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*