Ветеран бойових дій з Кропивницького надіслав відео на онлайн-змагання “Ігор нескорених” (ВІДЕО)

Ветеран бойових дій з Кропивницького надіслав відео на онлайн-змагання “Ігор нескорених” (ВІДЕО). іван борщенко, ігри нескорених, анатолій компанієць, військовослужбовець, інвалідність

Ветеран бойових дій з Кропивницького надіслав відео на онлайн-змагання “Ігор нескорених”. іван борщенко, ігри нескорених, анатолій компанієць, військовослужбовець, інвалідністьСуспільне: Кропивницький

Ветеран бойових дій з Кропивницького Іван Борщенко надіслав відео на онлайн-змагання “Ігор нескорених”. Це змагання для поранених українських військовослужбовців. Цьогоріч через карантин воно відбувається дистанційно, повідомляє Суспільне.

Що відомо: Розпочались змагання 31 жовтня. Формат передбачає, що кожен учасник самостійно обирає місце виступу. Змагаються у шести видах спорту: легкій атлетиці, пауерліфтинг – це підняття штанги, стрільбі з луку, плаванні, веслуванні на тренажері, велоспорті. Виступ треба зняти на відео, зафіксувати результат та надіслати до організаційного комітету.

Іван Борщенко зняв на відео свій виступ у басейні. Фіксувала час та знімала заплив дружина бійця. Чоловік проплив 50 метрів на швидкість у вільному стилі плавання.

Займатися плаванням колишній військовий почав після повернення з передової. Каже, умов для тренувань немає: “Тренування приносять свої плоди. Якби я тренувався більше, то результат був би набагато кращий”.

Іван Борщенко, має 3-тю групу інвалідності. На війні був з 2016 по 2019 рік, у складі 57 бригади 34 батальйону. “Заїхали в зону АТО, через два місяці отримав міно-вибухову травму обох ніг, голови, і зараз інвалід війни. Не відчуваю праву ногу нижче коліна, тому що там залетіли осколки. Вони дуже маленькі, порвали нервові закінчення”.

Другий учасник “Ігор нескорених” Анатолій Компанієць з особистих причин дату змагань переніс.

Своє поранення на Сході України чоловік отримав у 2015 році. ‘У січні отримав поранення, подвійну контузію. Поступово ставало з кожним роком все гірше, виявилось, що з правої сторони пухлина на мозку. Лікарі заборонили займатись спортом, але я потихеньку у 2018 році став з дружиною ходити до спортзалу, потихеньку реабілітуватися, зайнявся штангою”.

Ветеран бойових дій з Кропивницького надіслав відео на онлайн-змагання “Ігор нескорених”. іван борщенко, ігри нескорених, анатолій компанієць, військовослужбовець, інвалідністьСуспільне: Кропивницький

В квітні 2020 року Анатолій захворів на коронавірус. Після хвороби згоріло 30% легень. “І почалося все спочатку. В березні я віджимав 127 кг. На сьогоднішній день дійшов до 100 кг. У нас немає де займатися навіть. То там попросився, то там. По друзям. Мені багато не треба. Мені потрібна штанга і тренер, щоб контролював”.

Результати змагань оголосять 13 грудня.

Ірина Куніцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*