Ветеранка АТО у протезі пробігла марафон з 10-ти кілометрів

Ветеранка АТО у протезі пробігла марафон з 10-ти кілометрів. марафон морської піхоти, ольга бенда, сша, ветеранка ато, протез

Ветеранка АТО у протезі пробігла марафон з 10-ти кілометрів. марафон морської піхоти, ольга бенда, сша, ветеранка ато, протез

Ольга Бенда, дівчина з Вінниці, у протезі успішно подолала 10-кілометрову дистанцію на Марафоні морської піхоти у США. Про це повідомляє “VежА”.

«Я зрозуміла, що потрібно вчитися все робити з нуля, повністю все робити на протезі. Я собі дала слово, що я буду вміти робити все, що я вміла робити на двох ногах: ходити, бігати, дивитися за дитиною, готувати їжу, прибирати та все інше. Я стараюся, і вже декілька своїх «вершин» я підкорила», — повідомила ветеранка в інтерв’ю для «Голосу Америки».

Додамо, що свої перші 10 кілометрів дівчина пробігла, 5 жовтня, на змаганнях «Ветеранська десятка» в Києві. І це стало для колишньої військової завідувачки кухнею в окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців переломним моментом.

Нагадаємо, Марафон морської піхоти у США стартував цієї неділі, 27 жовтня. Змагання проводили на дистанціях 10 та 42 кілометри. Україну представляли 11 ветеранів АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*