Виготовляє «маячки» для безпеки життя: поліціянти вручили подяку особливому ужгородцю (ФОТО)

Виготовляє «маячки» для безпеки життя: поліціянти вручили подяку особливому ужгородцю (ФОТО). михайло йолич, подяка, поліцейський, світловідбивальний брелок, інвалідність

Виготовляє «маячки» для безпеки життя: поліціянти вручили подяку особливому ужгородцю. михайло йолич, подяка, поліцейський, світловідбивальний брелок, інвалідність

Закарпатські поліціянти в такий спосіб подякували 18-річному ужгородцю з інвалідністю, який виготовляє світловідбивальні брелоки.

Поліцейські вручили подяку Михайлові Йоличу, який власноруч виготовляє флікери та вчить дорослих бути незламними.

«Хлопець, який не дає людям загубитися в темряві», – так кажуть про хлопця правоохоронці.

Поліцейські Закарпаття зустрілися з 18-річним ужгородцем, який власною працею допомагає місцевим мешканцям та гостям міста залишатися помітними на дорогах, а тим самим вносить свій вклад у допомогу поліцейським, які дбають про безпеку на дорогах.

Мова йде про Михайла Йолича. Хлопець власноруч щоденно виготовляє для ужгородських пішоходів флікери, світловідбивальні брелоки, браслети та інші вироби. Разом із рідними, Михайло спочатку проєктує, а потім збирає підготовлені деталі в єдиний виріб, який стає своєрідним «оберегом» пішохода.

За таку потрібну працю і своєрідну допомогу поліцейським краю співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області передали Михайлові Йоличу особливу подяку – від імені керівника поліції регіону – генерала поліції третього рангу Ярослава Колесника.

«Є дуже гарний вислів про те, що в темряві добре видно світлих людей. Ці слова якнайкраще підходять Михайлові. Він у прямому і в переносному значенні не дає людям загубитися в темряві. У час тривалих відключень освітлення на місцевих дорогах кожен флікер – це «маячок» для безпеки життя і здоров’я пішохода. Без сумніву можна сказати, що Михайло – помічник поліцейських, і ми вдячні йому за приклад відданості, працьовитості та незламності попри будь-які життєві труднощі», – зауважив Ярослав Колесник.

Окрім подяки, на Михайла чекав ще один сюрприз. Поліцейські влаштували для юнака екскурсію Кінологічним центром поліції Закарпаття.

Кінологи із задоволенням розповіли Михайлові про свою діяльність, особливості виховання своїх чотирилапих помічників, цікаві історії, пов’язані з особливостями характерів та звичок собак. А вівчарки вправно демонстрували гостеві свої вміння у пошуках заборонених предметів та затримання умовного злочинця.

“Хай його вироби і надалі служать захистом пішоходів від небезпеки на дорогах, а його праця – віддзеркалює внутрішнє світло та силу духу українців, незламних у будь-яких умовах”, – додають поліціянти.

Голос Карпат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*